درباره ما

دکوراسیون هوم لند فعالیت خود را از دهه 80 آغاز نموده و خدمات متنوعی را در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی وفروش مستقیم انواع متریال شامل کاغذ دیواری،پارکت لمینت،انواع تخت و مبلمان و… ارائه می دهد. هدف این گروه همواره افزایش کیفیت زندگی عموم جامعه بواسطه معماری متناسب بر اصول مهندسی و استفاده از علم رنگ شناسی بوده و مهم ترین اصل مجموعه کسب رضایت مشتری عزیز است.کارشناسان ما معتقد به اصل تعهد و صداقت بوده وبا در نظر گرفتن نیاز طرف مقابل در زمینه ی خدمات یا محصولات تا اخرین لحظه در کنار شما خواهند بود.

گروه دکوراسیون هوم لند

خداوند را شاکریم که دراین مدت گروه هوم لند با طراحی و اجرای پروژه های بسیار در شهرها و استان های مختلف در زمینه دکوراسیون داخلی،دکوراسیون اداری، دکوراسیون فروشگاهی و بازسازی  همواره در کسب رضایت کارفرمایان عزیز موفق بوده و این مهم سرآمد افتخارات ماست ، باشد که پس از این نیز در کنار شما باشیم .

فروشگاه دکوراسیون هوم لند

به دلیل وابسته بودن این طیف مشاغل به متریال های دکوراسیون داخلی ، فروشگاه دکوراسیون هوم لند از سال 95 به زنجیره ی فروشندگان این صنف پیوسته و اکنون افتخار دارد که با وجود نمایندگی از شرکت های مختلف واردکننده ، پخش کننده و بهره مندی از فروشندگان مجرب و باتجربه قادر به تامین نیاز مشتریان عزیز در طیف وسیعی از کالاهای ذکر شده میباشد .

به زودی…

از جمله فعالیت های اخیر این مجموعه ، راه اندازی واحد تولیدی صفحه رزین برای کانتر و میز های اداری و…

و در زمینه ی فروشگاهی به دنبال کسب نمایندگی انحصاری برای محصولات خود در سراسر کشور هستیم.