بازسازی هتل مالت ماریوت به رهبری گروه طراحی RPW

فضای داخلی نو شده ی عمومی هتل ، رستوران ها ، کافه ها و 301 اتاق مهمان کاملاً عناصر مدرن و هنرهای سنتی مالتی را با میراث منطقه محلی هتل خلیج Balluta در هم آمیخته است.
به منظور ایجاد زیبایی شناسی محلی ، معتبر و پیشرفته ، RPW Design با دقت فرهنگ و معماری مالت و تاریخ خلیج Balluta را مورد مطالعه قرار داد. با استفاده هوشمندانه گروه طراحی از رنگ های گرم ، مواد طبیعی و اشکال ، این درک از معماری محلی به نمایش گذاشته می شود. این طرح ها صنایع دستی سنتی مالتی را به روشی مدرن برجسته می کند. در میان پرده و فرش در راهروها و اتاق های خواب ، اشارات ظریف به توری وجود دارد. آثار هنری ایجاد شده از کاشی های ساخته شده به صورت محلی برای تزئین فضای داخلی متناسب با فرهنگ منطقه است.

با داشتن پنج رستوران متنوع و سه بار ، این فضاها در صدر مراحل طراحی قرار گرفت.
RPW Design فضاهای مختلفی را با دقت در نظر گرفت و چگونگی استفاده از آنها برای ایجاد فضاهایی متناسب با مسافرین مدرن که ممکن است صبح یک جلسه کاری داشته باشد ، اما می خواهد در یک عصر نوشیدنی آرام داشته باشد را فراهم نموده است. این گروه فضایی را ایجاد کرده است که هم برای مهمانان بصری باشد و هم برای آنان عملکردی شایسته داشته باشد ، و این فضاها با کاربری ویژه از خدمات استثنایی که تیم مالت ماریوت ارائه می دهد ، پشتیبانی می کند.
ما از کار روی این پروژه طراحی هیجان انگیز خوشحال شده ایم. هتل در مکانی شگفت انگیز واقع شده است که الهام بخش طراحی ما در کل است. این لذت بخش بوده است که تاریخ و میراث مالت را از طریق چشمان ما به نمایش بگذاریم تا همه میهمانان از آن لذت ببرند. ما هیجان زده می شویم که چگونه هتل در دوره جدیدی به عنوان یک هتل ماریوت شروع به توسعه می کند. ” آلساندرو تساری ، معمار داخلی ”

اتاقهای مهمان مالت ماریوت
برای اتاق های مهمان ، تیم طراحی دیوارهای زرد روشن و مبلمان فیروزه ای را برای یک قسمت و خاکستری ملایم و قهوه ای را که نشانگر معماری محلی است انتخاب کرده است. این استودیو همچنین مجموعه های از رنگهای پر جنب و جوش را با الهام از بالکن ها و درهای رنگارنگ موجود در ساختمانهای سنتی مالت برگزیده و رنگ های تیره تر سایه های دریا را بازتاب می دهد.
در مجموعه جدید اجرایی ، پارتیشن دیواری از تخته های سنگی با الهام از کرکره های سنتی بالکن چشم نوازی میکند. پارتیشن جلوه جالبی را ایجاد می کند که تضمین می کند نور طبیعی و هوا می تواند ضمن حفظ حریم خصوصی برای مهمانان ، در مناطق سالن و اتاق خواب حرکت کند.

فضا سازی بینظیر
میهمانان در داخل اتاق ها از فضاهای متنوعی همچون فضای پذیرایی ، اتاق استراحت ، آشپزخانه و گزینه های مختلف ناهار خوری بهره مند میشوند.
باغ ویلای مرکزی ، که هتل در آن واقع شده است ، منبع اصلی الهام بخش این فضا بود. از ویژگی های ارگانیک و عناصر طبیعی در کل محیط ها استفاده می شود. مبلمان با پارچه های زیبا و مخلوط شده با مواد سنتی مانند عصا ، چوب و رافیا نمایش داده شده است. مالتیایی سنتی با شیشه های تزئینی از جمله ویژگی های روشنایی در مقیاس بزرگ در ورودی ، باعث ایجاد رنگ و نشاط در فضاها می شود. استفاده از منحنی های نرم به طرز ظریف میهمانان را ترغیب به حرکت در فضای گسترده می کند.
استفاده از عناصر چوبی سرسبز ، تم های گرم و بافت های غنی در سراسر هتل ، محیطی شاداب در روز و یک فضای آرام درعصر را رقم زده است. این فضاها با بهره مندی ازمتریال طبیعی و برش های چوبی پرداخت شده ، جلوه های خاصی را نمایش می دهد. استفاده دوباره از مبلمان متنوع به مهمانان این امکان را می دهد تا بین فضاها تفاوت قایل شوند.

ویلاهای ساحلی
ویلاهای در حاشیه ساحل ، همگام با المان های هتل طراحی شده است اما طراحی کلی آن سنتی تر است ، زیرا این یکی از معدود ویلایی است که در خلیج Balluta وجود دارد. از آنجا که هتل در باغهای اصلی ویلا ساخته شده است ، مجموعه طراحی دوراسیون تصمیم گرفت تا طبقه همکف را به عنوان اصلی ترین ویژگی برای نشان دادن تجربه ناهار خوری میهمانان درج کند.

بازار
The Marketplace واقع در طبقه دوم ، رستوران اصلی مالت ماریوت است. تیم طراحی دکوراسیون فضای باز بزرگی را ایجاد کرده است که از نور سرشار می شود. این استودیو همچنان از جزئیات چوب های تخته سنگی استفاده می کند که در سراسر هتل می توان مشاهده کرد ، همچنین اثاثه یا لوازم داخلی ، کاشی های تزئینی ، سنگ مرمر و لوازم جانبی رنگارنگ برای ایجاد یک فضای هماهنگ اجازه می دهد تا یک محل صبحانه وعصرانه بی نظیر را در سراسر سال تجربه کنید

سالن
M Club Lounge دارای مناظر دیدنی و فضای ایده آل برای کار یا استراحت است. گروه ظراحی دکوراسیون ما طیف وسیعی از مبلمان را برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون مسافران معرفی کرده است. صندلی های نرم سالن یک محیط صمیمی برای میهمانان و اوقات فراغت آنان ایجاد می کنند ، در حالی که یک میز بزرگ مشترک با فضای کار یکپارچه ، مکان مناسبی برای کار مسافران است.