پارکت لمینت

با ظهور سایر گزینه های مختلف برای پوشش کف مانند کفپوش چوبی ، کفپوش وینیل ، کاشی و سرامیک ، برخی از افراد شروع به سؤال از این موضوع می کنند که آیا پارکت لمینت های رایج و مرسوم همچنان در بورس خواهند ماند یا نه؟
قطعا بله!

لمینت وضعیت خود را به عنوان گزینه اصلی کفپوش چوبی برای مصارف مسکونی حفظ کرده است. پیشرفت های شگرفی در فناوری کف سازی انجام شده است و این امکان را فراهم می کند که بهترین کفپوش های چند لایه ، نزدیک تر از گذشته به چوب تولید شوند. تجارت پارکت لمینت به شکلی بزرگ رونق داشته و برای مدتها بیشترین استفاده در کف را خواهند داشت .
در حقیقت ، کارشناسان املاک و مستغلات لمینت را یکی از گزینه های برتر برای افزایش ارزش خانه می نامند ، که پیش از آن از چوب ، سنگ و کاشی استفاده می شود. پارکت لمینت برای دستیابی به نمای چوب رویایی روشی مناسب برای صاحبان خانه ارائه می دهد.

در دهه 80 ، هنگامی که لمینت برای اولین بار محبوبیت پیدا کرد ، ارزان و غیرواقعی به نظر می رسید و به نظر می رسید تخته ها توخالی و ضعیف به نظر می رسید. طرح ها ساده و غیر قابل فهم بودند اما
دوره عوض شده است.
کف لمینت قوی تر از همیشه است و ظاهراً واقع گرایانه تقلیدی از چوب است. فناوری ها در حال حاضر به ما امکان می دهند که چوب های خراشیده شده و طرد شده را در کفپوش های لمینت با قیمت مناسب و با قیمت مناسب تولید کنیم.
با توسعه فناوری تولید و پردازش مواد ، مزایای کفپوش روکش در حال افزایش است. علاوه بر نصب سریع و بسیار ساده ، هم اکنون لمینت ها می توانند تعداد زیادی طرح و رنگ را به خود اختصاص دهند. آنها می توانند از چوب ، سرامیک و حتی سنگ تقلید کنند. از ویژگی های این لمینت این است که به گونه ای سازگار است که می تواند با تمام اتاق های خانه یا فضاهای عمومی کاملاً مطابقت داشته باشد و حتی می تواند در آشپزخانه نیز قرار بگیرد.

طرح های پارکت لمینت می تواند نمای چوب پنبه ، چوب خام باشد تا به صورت کفپوش یا عرشه به نظر برسد. یک الگوها در چندین رنگ تولید می شود ، بنابراین حتی افراد دشوار پسند را نیز خوشحال می کند.
امروزه پارکت لمینت ها در انواع برندها تولید میگردند که مغز آنها از جنس hdf میباشد که روکشی از جنس پی وی سی بر روی ان تحت فشار و گرما پرس میشود.برای محافظت از روکش لمینت لایه ای نازک بر روی ان قرار میگیرد و به اصطلاح آنرا ضد خش میکند.پارکت لمینت ها به واسطه ی ضریب سایش یا ac برای مصارف گوناگون اعم از اداری یا فروشگاهی و مسکونی دسته بندی میشوند
رایج ترین آنها در کشور AC4 بوده و برای فروشگاه ها مناسب است.لازم بذکر است از سال 98 واردات لمینت در کشور ایران ممنوع بوده و تنها hdf آن وارد شده و در شرکت های داخلی پرس و آماده میگردد.

فروشگاه هوم لند Home Land با دارا بودن برندهای معتبر و منحصر بفرد افتخار دارد بهترین پارکت لمینت های موجود در بازار را با بهترین قیمت تقدیم مشتریان عزیز در سراسر کشور نماید