کابینت آشپزخانه چوبی

در یک پروژه نوسازی ، کابینت آشپزخانه جدید نمایانگر بزرگترین سرمایه گذاری شما خواهد بود. بنابراین ، شما می خواهید این خرید را به درستی انتخاب کنید.
هنگامی که قصد خرید کابینت آشپزخانه جدید را دارید ، بهتر است از بالاترین سطح شروع کنید و روی جزییات کار کنید. در این حالت بالاترین سطح ، آشپزخانه کلاسیک از جنس چوب خواهد بود. جزئیات به معنای مواردی مانند انتخاب یراق آلات کابینت آشپزخانه است.

کابینت های خود را با خانه هماهنگ کنید
بعضی اوقات ، صاحبان خانه وقتی نوبت به ترمیم آشپزخانه می رسد ، تمرکز خود را برای انتخاب کاملاً از دست می دهند. سبک های آشپزخانه امروزی در تضاد با خانه های سبک هنر و صنایع دستی هستند. در حالی که این تصمیم شما در مورد اینکه آیا می خواهید سبک کابینت خود را با سایر خانه ناسازگار کنید ، شامل دو موضوع جدی میشود:

*ممکن است بعداً که وقت بیشتری برای تأمل در تصمیم خود داشته باشید از تصمیم پشیمان شوید. در آن زمان ، کابینتهای آشپزخانه در محل خود نصب شده اند.
*خریداران بعدی خانه شما ممکن است سبک های آشپزخانه ، کابینت و خانه را پسند نکنند.
سبک خانه شما به دیکته انتخاب کابینت آشپزخانه جدید کمک می کند
یک نکته جالب در مورد هماهنگی سبک کابینت با سبک خانه شما: این موضوع جای فکر ندارد. بدون نیاز به قفل کردن مغز خود بر روی نوع سبک جدید کابینت مورد نظر شما، سبک خانه راه را به شما نشان خواهد داد.
برخی از اصطلاحاتی که ممکن است به شما کمک کند تا سبک جدید را انتخاب کنید:

کابینت کلاسیک
کابینت نئوکلاسیک
کابینت ممبران وکیوم
کابینت سی ان سی با رنگ
کابینت روکش چوب
کابینت روستیک
کابینت پلی واش
کابینت تمام چوب
کابینت لوورد
*تمامی این سبک ها در مجموعه ای کلاسیک میباشند

رنگ کابینت
رنگ نهایی کابینت های آشپزخانه جدید شما اولین چیزی است که در آشپزخانه بازسازی شده شما برجسته خواهد شد. در نگاه اول ، یک آشپزخانه گرمازا با رنگ سفید کاملاً متفاوت از کابینت هایی با رنگ اسپرسو بسیار تیره است.
توجه به این نکته ضروری است که انتخاب رنگ و انتخاب چوب گاهی اوقات (و به اشتباه) به طور متناوب مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ، “گیلاس” گاهی اوقات برای توصیف رنگ نوع خاصی از کابینت آشپزخانه استفاده می شود. گیلاس نوعی چوب است.
برای توضیح مسائل بیشتر ، رگه های چوبی وقتی روی انواع مختلف چوب استفاده می شوند ، رنگ های مختلفی به خود می گیرند. بنابراین ، لازم است به انواع چوبها و رگه های موجود در انان توجه کنید.

چوب
در اینجا خبرهای خوبی درباره انتخاب چوب برای کابینت آشپزخانه جدید شما آورده شده است: لازم نیست پول زیادی را برای چوب های لاکچری خرج کنید.
چوب کابینت آشپزخانه میتواند از جنس راش، گردو، گیلاس ، افرا ،روس، بلوط و توسکا باشد.
چوب قابلیت رنگ پذیری دارد ، حتی کابینت های بلوط معمولی نیز می توانند به ظاهری شبیه به چوب ماهونی تاریک و غنی آغشته شوند. همانطور که قبلاً اشاره شد ، رنگ ها با انواع مختلف چوب متفاوت رفتار می کنند ، اما می توانید آن را در دست تولید کننده کابینت خود بگذارید.
رگه های کابینت و انتخاب چوب
با این حال ، بافت و رگه های چوب ها با یکدیگرمتفاوت هستند.برای این قسمت از کار میبایست به جنس چوب انتخاب شده دقت کنید.

برخی از انواع محبوب چوب:
بلوط: چوب قرمز یا مایل به قرمز با دانه ای باز.
گیلاس: چوب سختی چند رنگ با رگه های مختلف
افرا: یک چوب یکنواخت و ملایم برجسته.
توسکا: چوب سخت با راه راه های عمودی قوی.

درب کابینت
برای انتخاب درب کابینت ها میبایست به اندازه موارد فوق حساس بود.در انتها همراه با رنگ و بافت چوب این شکل درب های کابینت شما خواهد بود که بیش از موارد دیگر چشم نوازی میکند.پس بهتر است متناسب با فضای آشپزخانه ، مبلمان و المان های دیگر نوع درب ها را انتخاب کنید.
انواع درب کابینت:
درب های فلت یا صاف
درب های منحنی دار
درب های دارای ابزار
درب های پنل دار و شیشه ای